اینترنت اشیا ( IOT )

مسیری صاف برای محصولات متصل

چشم انداز مربوط به محصول متصل خود را بسازید. فوراً یک محیط نمونه سازی را تنظیم کنید. آزمایش و توسعه برای مقیاس سازی تا تولید تجاری. یک API برای تأمین انرژی یک برنامه تلفن همراه در اختیار کاربران قرار دهید تا به کاربران امکان نظارت و کنترل دستگاه های خود را بدهند. یک API را در اختیار توسعه دهندگان اکوسیستم قرار دهید تا به دستگاه شما کمک کند تا با دیگران به خوبی بازی کند.

منبع باز واقعی

بدون مجوز خسته کننده یا بررسی حقوقی بلافاصله شروع کنید. از قفل کردن ثروت خود به یک فروشنده واحد خودداری کنید. انعطاف پذیری اهرم برای هدایت محصول در مسیرهای جدید. انعطاف پذیری کامل را برای تجاری سازی محصولات خود حفظ کنید. به انجمن ما بپیوندید و در پروژه مشارکت کنید.

سازگاری نهایی

از بسیاری از گزینه های کنترل و نقاط افزونه استفاده کنید – دستگاه های خود را مدل کنید یا با مدل های ما برای Rpi ، Arduino و موارد دیگر شروع کنید. ثبت نام ، مدیریت و تعریف سیاست های Android ، iOS یا Windows. در زمان واقعی پیش بینی و پاسخ دهید. با سیستم هویت موجود خود ادغام شوید یا از سیستم ما استفاده کنید. UX جدید را با کنترل کامل API تمام عملکردها خودکار یا تأمین کنید.

درجه سازمانی

به پلتفرم ما که در شرکتهای جهانی 2000 در سراسر جهان آزمایش شده است اعتماد کنید و هر روز میلیاردها معامله مهم را انجام می دهید. WSO2 بیش از یک دهه است که مورد اعتماد شرکت های منتهی به تحول دیجیتال است.

فراتر از اصول اولیه

با بسته کامل ما ، از ارزش و ارزش محصولات جدید دیجیتال در اینترنت اشیا استفاده کنید. API ها را در معرض تیم های نوآوری داخلی خود ، در اکوسیستم توسعه دهنده خارجی یا برنامه های تلفن همراه خود قرار دهید. این API ها را با سیستم های دیگر ادغام کنید. هویت فدرال و احراز هویت چند عاملی را معرفی کنید. تصمیم گیری هوشمندانه ای ایجاد کنید که شامل اینترنت اشیا و سایر مجموعه های داده باشد.

تجزیه و تحلیل هوشمند

با تجزیه و تحلیل جریان WSO2 ، با شناسایی الگوهای پیچیده و شروع هشدارها و شروع اقدامات پاسخگو ، تجزیه و تحلیل سریع و سریع در زمان واقعی را انجام دهید. سناریوها از نظارت امنیتی ، نگهداری پیش بینی ، رفتار کاربر تا اجرای SLA – اجازه دهید تخیل شما وحشی باشد!

محاسبه لبه

برای بهینه سازی ترافیک شبکه ، پیاده سازی حالت های قطع شده ، جمع بندی و پاسخگویی به شرایط محلی و موارد دیگر ، تجزیه و تحلیل جریان سبک را در لبه یا دروازه محلی مستقر کنید.

متخصصان اندروید

پلتفرم منبع باز اینترنت اشیا with ما را با یک سیستم عامل منبع باز مانند Android جفت کنید تا از یک ترکیب برق استفاده کنید. از الگوهای دروازه محلی ، حالت کیوسک و موارد دیگر پشتیبانی می کند.