بازارچه API

به راحتی و با اطمینان API ها را در معرض دید مصرف کنندگان داخلی و خارجی قرار دهید.
جریانهای مجوز استاندارد صنعت – مانند OAuth ، OpenID Connect و JWT – را از جعبه خارج کرده و با دسترسی به هویت موجود یا ابزارهای مدیریت کلید خود ادغام کنید.

طراحی و حاکمیت زمان اجرا را برای کل چرخه حیات API های خود فعال کنید.
ساخت API از خدمات موجود ، مدیریت API از برنامه های داخلی و ارائه دهندگان شخص ثالث و نظارت بر کاربرد و عملکرد آنها از ابتدا تا زمان بازنشستگی.

از طریق API ها بینش و هوش تجاری کسب کنید.
دسترسی به زمان واقعی استفاده از API و آمار عملکرد را به تصمیم گیرندگان برای بهینه سازی پشتیبانی برنامه نویسان خود ، بهبود مستمر خدمات خود و هدایت تصویب بیشتر برای رسیدن به اهداف تجاری خود ارائه دهید.

مدل های انعطاف پذیر انعطاف پذیر با زیرساخت شما سازگار هستند در حالی که کشف خدمات را برای توسعه دهندگان بدون درز نگه می دارند.
هنگام فهرست بندی خدمات خود در یک مکان واحد ، در ابر ، مراکز داده خصوصی یا هرجای دیگر مستقر شوید تا توسعه دهندگان شما را در یافتن آنچه برای ساختن کارآمد برنامه های خود نیاز دارند ، آسان کنند.

از سرویس های مدرن از جمله REST ، GraphQL و Async API پشتیبانی کرده و روند کاری API خود را با خط لوله CI / CD ادغام کنید.
بدون ترک سیستم های میراثی که در وهله اول شما را موفق می کنند ، از لحاظ استراتژیک الگوی ارائه و توسعه خدمات مدرن را در پیش بگیرید.

پشتیبانی ادغام پیشرفته
زمان اجرای ادغام از ایجاد ریز سرویسهای مرکب ، سرویس ها و نیازهای میزبانی API ، مسیریابی پیام ، تغییر شکل ، میانجیگری پیام ، تنظیم سرویس و همچنین مصرف و پردازش داده های جریان پشتیبانی می کند.

فواید

مقادیر منبع باز ؛ پشتیبانی حرفه ای
مقادیر منبع باز ؛ پشتیبانی حرفه ای شفافیت کامل کد با ویژگی ها و پشتیبانی جامعه محور ، با پشتیبانی حرفه ای پیشرفته ، ارائه شده از طریق سرویس اشتراک WSO2 Update ما.
استانداردها و بهترین روش ها را باز کنید
به طور ذاتی از مشخصات باز API پشتیبانی می کند تا به شما کمک کند تا به راحتی بهترین روش های استاندارد مدیریت صنعت API از جمله امنیت پایان به پایان ، نظارت بر استفاده و تجزیه و تحلیل و مدیریت کامل چرخه زندگی را پیاده سازی کنید.
ادغام آسان و مدیریت API
رویکرد API-اول را بدون ماهها بازسازی و تلاش توسعه دهنده اتخاذ کنید. خدمات موجود را بصورت یکپارچه ادغام کرده و به عنوان API از یک مکان با گزینه های انعطاف پذیر انعطاف پذیر مدیریت کنید
تغییرات API را ردیابی کنید
تاریخچه کاملی از تغییرات API خود را برای اهداف حسابرسی و ارائه یک تجربه برتر مشتری حفظ کنید. در صورت لزوم به راحتی به نسخه های پایدار برگردید.
استفاده از الگوهای رویداد محور
یکپارچه سازی جریان را فعال کنید و به عنوان نقاط پایانی مدیریت شده API افشا شوید تا از معماری های پاسخگو بهره مند شوید. داده های جریان در زمان واقعی را به عنوان API تحویل دهید
پاک کردن مقدار
قیمت گذاری شفاف و یک مدل تجاری انعطاف پذیر متناسب با استراتژی کسب و کار شما ضمن کاهش کل هزینه مالکیت (TCO)