آموزش نرم افزار اندروید

1

1) جستجوی یک محصول براساس بارکد یا QRCode
2) از این گزینه جهت جستجو در محصولات هر فروشگاه استفاده خواهد شد.
3) نمایش اطلاعات فروشگاه انتخاب شده
4) افزودن فروشگاه مورد نظر به لیست علاقه مندی های فروشگاه ها
5) از این ردیف جهت نمایش لیست فروشگاههای مورد علاقمندی هایی استفاده می شود که در مرحله 4 انتخاب شده بودند. این گزینه امکان جستجوی نام محصول در فروشگاه مورد نظر را فراهم می آورد
6)در این بخش ویترین هر فروشگاه به نمایش درخواهد آمد
7)در این بخش لیست دسته بندی های هر فروشگاهنمایش داده میشود.
8) این قسمت از برنامه جهت نمایش 10 محصول برتر بر اساس طبقه بندی های متفاوت به نمایش در خواهد آمد که این طبقه بندی ها شامل سبد ویژه، پیشنهاد ویژه، پرفروش ترین ها، جدیدترین ها و انحصاری می باشند. همچنین با استفاده از گزینه تمام محصولات می توان لیست کلیه محصولات موجود در این طبقه بندی را مشاهده نمود.
9) این گزینه جهت نمایش سبد تعداد محصول موجود در سبد استفاده می شود که با کلیک بر روی آن می توان لیست کالاهای داخل آن را مشاهده و نصب به سفارش آن اقدام کرد. لازم به ذکر است که برای افزودن یک کالا به سبد خرید کافی است انگشت را روی محصول مورد نظر نگه داشته و با عمل کشیدن و رها کردن محصول انتخاب شده بر روی سبد، آن را به سبد محصول اضافه کرد و یا با کلید بر روی محصول مشخصات محصول را مشاهده و با گزینه افزودن به سبد محصول آن را به سبد اضافه کرد.


1

در این صفحه امکان مشاهده لیست کالاهای انتخاب شده و امکان کسر یا افزایش تعداد درخواستی میسر می باشد .

1

با استفاده از فرم فوق می توان آدرس تحویل کالا را در برنامه ثبت کرد و یا از لیست آدرس ها انتخاب نمود تا کالای خریداری شده به آدرس فوق ارسال گردد.

1

این فرم پایان مرحله خرید بوده که در این زمان مشخص میشود کاربر قصد پرداخت به کدام روش موجود را دارا می باشد که پس از انتخاب هر یک پرداخت صورت می پذیرد. لازم به ذکر است در هر روش پرداخت بصورت امن صورت می پذیرد و مبلغ پرداخت مشتری پس از تحویل کالای سالم به پذیرنده ارائه می گردد و در غیر اینصورت مبلغ به کاربر برگشت داده می شود.

1

این فرم جهت انتخاب آدرس جدید استفاده می شود. لازم به ذکر است چهت تایید سفارش دارا بودن شماره موبایل الزامی است.

1

از این فرم جهت نمایش مراکز پذیرنده موجود در محدوده استفاده می شود که میتوان مراکز را براساس گروه فعالیت دستبندی شده نمایش داد. لازم به ذکر است هر یک از مکان نماهای روی نقشه برای یک پذیرنده است که با کلیک بر روی آنها مشخصات پذیرنده را نمایش می دهد که پس از کلیک بر روی آن فروشگاه به طور کامل نمایش داده می شود.

1

از این گزینه جهت جستجوی بر روی نقشه استفاده می شود، که کافی است نام محدوده مورد نظر را تایپ نمایید که پس از یافتن محدوده مورد نظر اقدام به نمایش پذیرنده های موجود در محدوده می نماید.

1

با استفاده از این گزینه لیست کلیه فروشگاههای موجود در منطقه بر اساس گروه فعالیت نمایش داده می شود که با کلیک بر روی هر یک، مشخصات اطلاعات کامل فروشگاه نمایش داده می شود.

1

از قسمت جهت نمایش کلیه فروشگاه های موجود بر اساس گروه کاری استفاده میشود.

1

جستجوی یک محصول براساس نام در بین کلیه فروشگاههای عرضه کننده و یا امکان جستجوی نام یک فروشگاه. لازم به ذکر است امکان مقایسه قیمت یک کالا در بین فروشندگان متفاوت نیز در این قسمت میسر می باشد.

1

با استفاده از این گزینه لیست کلیه فروشگاههای موجود در منطقه بر اساس گروه فعالیت نمایش داده می شود که با کلیک بر روی هر یک، مشخصات اطلاعات کامل فروشگاه نمایش داده می شود.

1

با استفاده از این گزینه لیست کلیه فروشگاههای موجود در منطقه بر اساس گروه فعالیت نمایش داده می شود که با کلیک بر روی هر یک، مشخصات اطلاعات کامل فروشگاه نمایش داده می شود.

1

جستجوی یک محصول براساس نام در بین کلیه فروشگاههای عرضه کننده و یا امکان جستجوی نام یک فروشگاه. لازم به ذکر است امکان مقایسه قیمت یک کالا در بین فروشندگان متفاوت نیز در این قسمت میسر می باشد.

1

با استفاده از این فرم امکان مشاهده اطلاعات کلی کاربران (فروشگاه، کاربر) میسر می باشد. در صورتی که کاربر از فروشگاه باشد علاوه بر قسمت کاربری قسمت تنظیمات فروشگاه نیز در فرم ظاهر می شود که کاربر می تواند با کلیک بر روی درج فروشگاه اقدام به ایجاد فروشگاه نماید. لازم به ذکر است که هر کاربر با کلیک بر روی قسمت تصویر مربوط به کاربری یا فروشگاه می تواند نسبت به ویرایش تصویر یا مشخصات خود اقدام نماید.

1

1) از این گزینه برای نمایش لیست محصولات و افزودن محصول جدید استفاده می شود.
2) در دنیای واقعی هر فروشگاه دارای ویترینی می باشد که محصولات خاص خود را در آن به نمایش می گذارند، از این رو در این برنامه نیز این امکان فراهم شده است که فروشگاهها بتوانند محصولات خاص خود را در ویترین قرار دهند. لازم به ذکر است تعداد محصول نمایش شونده در ویترین برای کاربران عالی 3 محصول در هر مرتبه است که توسط کاربر قابل تغییر می باشد و در صورتی که بیش از 3 تصویر مورد نیاز باشد می بایست نوع ماهیت کاربری از حالت معمولی به ویژه تغییر کند. برای این کار با شماره های پشتیبان شرکت تماس حاصل فرمایید.
3)از این گزینه جهت فروش همزمان چند محصول مکمل با هم و با تخفیف ویژه استفاده می شود. لازم به ذکر است سبد ویژه می بایست حداقل از دو محصول استفاده شود و مبلغ تعیین شده سبد می بایست از مجموع فروش مستقل محصولات کمتر باشد.
4) از این قسمت می توان تمامی مشتریان و اعضاء هر کاربر قابل رویت می باشد.

1

5) از این گزینه جهت مدیریت شعبات هر فروشگاه استفاده می شود.
6) با استفاده از این گزینه امکان نمایش محصولات و فروشگاههایی که به در فهرست علاقمندیهای کاربر می باشد نمایش داده می شود.
7) از این گزینه جهت مشاهده تراکنش های مالی صورت گرفته در برنامه استفاده می شود که این تراکنش ها در دو حالت تراکنش های افزایش (نشان دهنده شارژ حساب) و تراکنش های کاهش(نشان دهنده کسر از اعتبار) می باشد.
8) از این گزینه جهت مشاهده سفارشات صورت پذیرفته در برنامه استفاده می شود
9) با استفاده از این کارت امکان ثبت انواع کارتهای بانکی فراهم شده است که کاربر را قادر به پرداخت سریع به روش QRCode فراهم می آورد.
10) با استفاده از این قسمت امکان انجام عملیات بانکی از قبیل پرداخت قبوض، پرداخت جریمه، پرداخت بیمه ، خرید شارژ موبایل و ... امکان پذیر است.
11) این قسمت به فروشگاهها این امکان را میدهد تا بتوانند محصولات مورد نیاز خود ثبت نمایند تا تولید کنندگان بتوانند بر اساس نیاز فروشگاه قیمت ها و شرایط پیشنهادی خود را اعلام نمایند.

1

1)

1

1) با استفاده از دکمه ثبت می توان نسبت به ثبت نهایی محصول اقدام نمود.
2) این قسمت برای انتخاب تصویر پیش فرض محصول استفاده می شود.
3) این قسمت جهت انتخاب سایر تصاویر مربوط به محصول می توان استفاده نمود. از کاربردهای این قسمت جهت نمایش محصول در زوایای مختلف می باشد
4) با خاموش کردن این گزینه، محصول فوق به مشتریان نمایش داده نمی شود.
5) با انتخاب این گزینه محصول به مشتریان نمایش داده شده اما امکان سفارش وجود ندارد و کاربران میتوانند از این کالا درخواست رزرو نمایند.
6) در این قسمت از برنامه می توان نام محصول را تایپ نمود، همچنین با تایپ هر حرف، لیست محصولات ثبت شده نمایش داده خواهد شد. با استفاده از این گزینه می توان کالای مورد نظر را از لیست کالاهای ثبت شده موجود جستجو .
7) این قسمت از برنامه جهت انتخاب گروه و زیر گروه کالا استفاده می شود. لازم به ذکر است در صورتی که گروه مورد نظر شما در این لیست موجود نباشد می توانید با شرکت تماس برقرار نمایید تا نصب به درج گروه مورد نظر اقدام نمایند.

1

8) با استفاده از این گزینه می توان قیمت فروش کالا را ثبت نمود، لازم به ذکر است در صورتی که بخواهید به محصول فوق تخفیف در نظر بگیرید می توانید قسمت قیمت تخفیفی را ثبت نمایید که در برگیرنده مبلغ پس از کسر تخفیف می باشد.
9) با استفاده از این گزینه میتوان تعداد کالای موجود را وارد نمود
10) از این گزینه جهت تعیین عدم دریافت هزینه ارسال استفاده میشود.
11) این گزینه بیانگر این است که محصول فوق انحصاری بوده و فروشنده این محصول تنها فروشگاه جاری است. لازم به ذکر است با انتخاب این گزینه محصول فوق در فرم اصلی در قسمت انحصاری نیز نمایش داده میشود.
12) از این گزینه اعلام میشود محصول فوق دارای هدیه جانبی می باشد که جهت ترقیب خریدار استفاده می شود.
13) از این گزینه جهت انتخاب یک محصول بعنوان پیشنهاد فروشنده استفاده می شود. لازم به ذکر است با انتخاب این گزینه محصول فوق در فرم اصلی در قسمت پیشنهاد ویژه نمایش داده می شود.
14) برخی از محصولات دارای QRCode بوده که در صورتی که بخواهید محصول مورد نظر با جستجوی QRCode نیز یافت شود می توان در جلوی این قسمت بر روی آیکون مورد نظر کلیک نمایید تا مشخصه QRCode در این قسمت ثبت شود.
15) از آنجا که تمامی کالاهای اسناندار ثبت شده در ایران دارای بارکد شناسایی از سوی وزارت صنایع می باشند، با ثبت بارکد اول و دوم هر کالا می توان امکان جستجوی سریع کالا را برای کاربران امکان پذیر نمود. لازم به ذکر است کاربران می توانند با اسکن بارکد روی هر کالا مشخصه کامل کالا را دریافت کرده و فروشندگانی که کالای فوق را ارائه می نمایند را در فهرست خود مشاهده نمایند.
16) با استفاده از این گزینه امکان ثبت سایز های مختلف محصول امکان پذیر می باشد که این امر انتخاب محصول در سایزهای مختلف را برای خریدار فراهم می آورد.
17) این گزینه جهت ثبت انواع رنگ بندی موجود از محصول فوق را میسر می سازد.

1

در دنیای واقعی هر فروشگاه دارای ویترینی می باشد که محصولات خاص خود را در آن به نمایش می گذارند، از این رو در این برنامه نیز این امکان فراهم شده است که فروشگاهها بتوانند محصولات خاص خود را در ویترین قرار دهند. لازم به ذکر است تعداد محصول نمایش شونده در ویترین برای کاربران عالی 3 محصول در هر مرتبه است که توسط کاربر قابل تغییر می باشد و در صورتی که بیش از 3 تصویر مورد نیاز باشد می بایست نوع ماهیت کاربری از حالت معمولی به ویژه تغییر کند. برای این کار با شماره های پشتیبان شرکت تماس حاصل فرمایید.

1

لیست سبد های تعریف شده به همراه جزئیات آنها نمایش داده میشود و با استفاده از دکمه افزودن میتوان سبد جدید اضافه نمود.

1

با استفاده از دو گزینه اضافه یا کسر امکان تعیین کالا و تعداد کالای موجود در سبد ویژه می توان استفاده نمود. لازم به ذکر است برای ثبت یک سبد محصول حداقل دو کالا می بایست در سبد گنجانده شود.

1

3) با استفاده از این گزینه عمل ثبت سبد صورت می پذیرد
4) از این گزینه جهت انتخاب تصویر سبد استفاده می شود.
5) با استفاده از گزینه کاربر می بایست برای سبد خود نامی انتخاب نماید.
6)با استفاده از قیمت سبد کاربر می تواند مبلغ سبد خود را مشخص نماید. لازم به ذکر است قیمت هر سبد می بایست از مجموع قیمت محصولات موجود در سبد کمتر یا مساوی باشد.
7)با استفاده از این گزینه امکان تعیین تعداد برای سبد میسر می شود.
8) در این قسمت می توان توضیحات متناسب برای هر سبد جهت رویت کاربران ثبت نمود.

1

1) با استفاده از این گزینه امکان نمایش فروشگاههایی که به در فهرست علاقمندیهای کاربر می باشد نمایش داده می شود.
2) با استفاده از این گزینه امکان نمایش محصولات که به در فهرست علاقمندیهای کاربر می باشد نمایش داده می شود.
3)از این گزینه جهت خارج کردن فروشگاه یا محصول از لیست علاقمندیها استفاده می شود.

1

1) با استفاده از این گزینه امکان نمایش لیست تراکنش های مالی که ماهیت افزایش اعتبار یا خرید را دارا بودند فهرست می شود.
2) با استفاده از این گزینه کاربر می تواند نسبت به افزایش اعتبار خود اقدام نماید. لازم به ذکر است افزایش اعتبار، کاربر را قادر می سازد در مراحل خرید از روش پرداخت اعتباری یا پرداخت QRCode (پرداخت سریع) استفاده نماید که در این روش تضمین بازگشت مبلغ تا زمان تحویل کالا یا خدمات بر عهده شرکت بوده و شرکت پس از تحویل کالا به مشتری نسبت به پرداخت هزینه به فروشنده اقدام می نماید و در غیر اینصورت مبلغ به اعتبار خریدار بازگشت داده می شود(پرداخت امن)

1

3) با استفاده از این گزینه امکان نمایش لیست تراکنش های مالی که ماهیت کاهش اعتبار یا خرید را دارا بودند فهرست می شود. لازم به ذکر است کاهش اعتبار در دو حالت و با دو رنگ زرد و سبز نمایش داده می شود که در زمانی که نوع پرداخت اعتباری باشد رنگ تراکنش بصورت زرد و در صورت پرداخت الکترونیکی به رنگ سبز نمایش داده می شود.

1

در این قسمت تمامی خرید های صورت پذیرفته به ترتیب لیست شده و با کلیک بر روی هر یک میتوان مواردی چون جزئیات مربوط به هر خرید و نحوه تسویه، برگشت کل یا قسمتی از فاکتور، نظر دهی، امتیاز دهی و ثبت شکایت را انجام داد.

1

این قسمت برای فروشگاههای بوده و در کاربر را قادر می سازد تا لیست کاملی از سفارشات را به تفکیک روز، هفته، ماه و سال مشاهده نماید و همچنین می تواند بر روی هر سفارش کلیک کرده و مواردی چون جزئیات سفارش، نحوه تسویه، انصراف از فروش، ارسال کالا و مشاهده نظرات و شکایات کاربران را انجام داد.

1

2) با استفاده از دو گزینه اضافه یا کسر امکان تعیین کالا و تعداد کالای موجود در سبد ویژه می توان استفاده نمود. لازم به ذکر است برای ثبت یک سبد محصول حداقل دو کالا می بایست در سبد گنجانده شود.

1

3) با استفاده از این گزینه عمل ثبت سبد صورت می پذیرد


4) از این گزینه جهت انتخاب تصویر سبد استفاده می شود.


5) با استفاده از گزینه کاربر می بایست برای سبد خود نامی انتخاب نماید.


6)با استفاده از قیمت سبد کاربر می تواند مبلغ سبد خود را مشخص نماید. لازم به ذکر است قیمت هر سبد می بایست از مجموع قیمت محصولات موجود در سبد کمتر یا مساوی باشد.


7)با استفاده از این گزینه امکان تعیین تعداد برای سبد میسر می شود.
8) در این قسمت می توان توضیحات متناسب برای هر سبد جهت رویت کاربران ثبت نمود.
1

اطلاعات صفحات پرداخت

1) لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده ؟
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.